Zápis prvňáčků do ZŠ na r. 2019/2020

Zápis prvňáčků do ZŠ na r. 2019/2020

Srdečně Vás s předškoláky zveme k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2019/2020, který proběhne 25. dubna 2019 v 16hod v prostorách Základní školy v Nové Vsi nad Popelkou. S sebou občanský průkaz a rodný list dítěte.

Jsme malotřídní škola s rodinnou atmosférou a základem je pro nás individuální přístup ke každému dítěti. V bezpečném prostředí malé školy tak děti získávají kvalitní vzdělání a zároveň je zde také prostor pro zdravý rozvoj jejich osobnosti. Vedeme děti k samostatnosti, k radosti ze vzdělávání, k všestrannosti a k vzájemnému porozumění. Od 1. třídy se děti učí anglický jazyk, hrají divadlo, starají se o školní zahrádku, vyrábí ze dřeva, učí se hrát na flétnu a mnoho dalšího. Školáci mají možnost navštěvovat školní družinu a různé kroužky. Mimo školní vyučování pořádáme mnoho dalších společných akcí, které jsou spojeny se svátky v roce - např. Masopust, Vynášení Moreny, velikonoční a vánoční vyrábění, odpoledne pro maminky atd.

Přijďte se podívat na vynášení Moreny dne 9.4.2019 v 16hod nebo po domluvě přímo do školy. Jste srdečně zváni!

Kontakt:

  • 481 675 156 - pevná linka
  • 776 604 016 - mobil

Napsala Mgr. Kateřina Emeriaud Jandová, ředitelka školy