Zápis do MŠ na školní rok 2019/2020

Zápis do MŠ na školní rok 2019/2020

Srdečně zveme všechny rodiče a jejich děti k zápisu do naší Mateřské školy v Nové Vsi nad Popelkou, který se koná v pondělí 6.5.2019 v čase od 14:00 do 16:30. S sebou přineste rodný list dítěte a očkovací průkaz.

Jsme školka vesnická, jednotřídní, obýváme budovu společně se základní školou a jsme tu taková větší "rodina". Užíváme si společné akce s dětmi i rodiči, při nichž máme větší možnost lépe se poznat a pohovořit i neformálně. Děti i dospělí mají tyto chvíle v oblibě. Jezdíme na plavání, zajišťujeme výuku angličtiny, navštěvujeme divadelní představení, oslavujeme jednotlivé svátky v koloběhu roku.

Pokud nás neznáte a chcete se přijít jen podívat, případně se rozhodnout, zda bychom byli pro Vás ti praví, jste u nás srdečně vítáni. Případnou návštěvu i mimo termín zápisu si můžete domluvit na čísle 481 675 174. Těšíme se na Vás.

Eva Bártová, učitelka mateřské školy