Zápis do MŠ na školní rok 2018/2019

Zápis do MŠ na školní rok 2018/2019

Vesnice, znáte to… Všichni si vidí do talíře… a to je možná ono. Všichni se dobře známe a jsme taková velká rodina. Možná i proto má naše školka takovou rodinnou atmosféru. Jsou tu fajn děti a fajn rodiče. Samozřejmě, že i my se potýkáme s různými problémy, tak jako jinde, ale snažíme se řešit to v přátelském duchu, lidsky.

Pořádáme společná setkání, vyrábění, užíváme si koloběh roku při malých slavnostech a připomínáme si tradice předků. Využíváme přírodu k jejímu pozorování a sledujeme její krásu a proměnlivost. Do svého kolektivu zapojujeme i 2-leté děti, které se pěkně zařazují mezi starší kamarády a seznamují se tak s novými pravidly a s tím, jak to ve skupině funguje. Pokud byste měli zájem, přijďte se k nám podívat. Zápis pro nové děti na školní rok 2018/2019 se koná 9. 5. 2018 od 14:30 do 17:00 hod. v budově ZŠ a MŠ v Nové Vsi nad Popelkou. S sebou vezměte rodný list dítěte a očkovací průkaz.

Napsala: Eva Bártová, učitelka MŠ Nová Ves nad Popelkou